Su Anda Burdasiniz: Anasayfa » Hakkımızda Bilgiler » Bilgiler Hakkımızda

Bilgiler Hakkımızda

Konya Ayyıldız Soğutma Beyaz Eşya, Kombi, Klima, ve Elektrikli Ev Aletleri olarak sizlere 1989 yılından bu güne hizmet vermekten gurur duyuyoruz .

Her geçen gün yenilenen ve değişen Teknolojik ürünlere Son derece ayak uyduruyoruz bakım ve onarım işlemlerimizde teknolojinin son sistemi olan tse li ve garantili cihazlar kullanıyoruz.

Yapılan Arızalar ve  Verdiğimiz Hizmet Sonucunda işçilik, malzeme, hizmet, ve varsa nakliye garantisi verilmektedir tam 1 yıl süre ile verilen hizmete garanti verilmektedir

Şirketimiz müşteri memnuniyeti konusunda hizmet çıtasını en üst seviyede tutmaktadır ve gelişen teknolojiye hergün ayak uydurmaktadır.En Uygun Fiyat ve Orjinal Parça kullanmak başlıca prensibimizdir.

Sizinde Beyaz eşya & Kombi & Klima ve Elektrikli Ev Aletlerinizde Probleminiz var ise hemen (332) 237 7 772 numaralı tüketici destek hattını arayabilirsiniz…

 

Telif Hakkı © 2012 Konya Arçelik Beyaz Eşya Servisi. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.

Scroll to top